ОСТАННІ НОВИНИ

В Партії регіонів впевнені, що Янукович дурить МВФ

Львівський портал

|

Народний депутат від Партії регіонів, голова комітету Ради з питань соціальної політики і праці Василь Хара упевнений в тому, що не буде виконане зобов’язання України перед Міжнародним валютним фондом про підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років. Про це він сказав «Українським новинам».

«Президент (Віктор Янукович) сам особисто категорично проти цього. Він розуміє, що рано чи пізно до цього питання треба повертатися… У нинішніх умовах, при нинішньому рівні життя цього робити не можна, і я переконаний, що ми не виконаємо цей пункт угоди», – сказав він.

Хара відзначив, що відповідного зобов’язання не можна було уникнути при підписанні меморандуму з МВФ, оскільки це була категорична позиція фонду.

«Інша справа, скажімо, підписати меморандум. Він підписувався і у минулому, і в попередньому меморандумі були аналогічні вимоги, і вони не були виконані. Я думаю, що з таким же успіхом буде не виконана і ця частина зобов’язання. Але не можна було його звідти прибрати, тому що це було категоричне наполягання Міжнародного валютного фонду для того, щоб ці гроші пішли в дію», – відзначив депутат.

Депутат також висловив сумнів у тому, що МВФ припинить співпрацю з Україною в разі її відмови підвищувати пенсійний вік жінок.

«Я думаю, ні. Зобов’язання взяті, і навіть дуже неприємні для Президента і для Кабінету Міністрів. Перший транш пішов, почалася співпраця, і я думаю, що тепер Міжнародний валютний фонд навряд чи відмовиться від подальшої співпраці», – сказав він.

Хара підкреслив, що кошти МВФ украй важливі для України і необхідні для виходу з економічної кризи.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що підписання меморандуму з МВФ, який вимагає підвищення цін на газ для населення навесні 2011 року, не означає його миттєвого виконання.

Нагадаємо також, що Україна зобов’язалася перед Міжнародним валютним фондом поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, а також підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення і підприємств комунальної теплоенергетики ще на 50% з 1 квітня 2011 року.

28 липня рада директорів МВФ прийняла рішення про виділення Україні в рамках нової програми stand by кредиту на суму 15,15 млрд. доларів протягом 2,5 років.

У січні 2010 року Янукович виступав проти підвищення пенсійного віку.

proUA

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...