ОСТАННІ НОВИНИ

На західну Україну насувається спека: від +35 градусів і вище

Львівський портал

|

Гідрометеорологічний центр прогнозує, що в західних областях з 16 серпня встановиться спекотна погода з температурою повітря +35 градусів і вище. Про це на прес-конференції заявив начальник Гідрометцентру Микола Кульбіда, передають «Українські новини».

Кульбіда наголосив, що попередні оцінки Гідрометцентру про те, що з 17-18 серпня очікувалося зниження температури повітря на 5-10 градусів у зв’язку з рухом холодних повітряних мас із заходу, не виправдалися.

За його словами, в найближчі 2 дні (10-11 серпня) в Київській, Чернігівській і Черкаській областях температура знизиться на 2-4 градуси, але після цього температура повітря в цих областях знову почне підніматися у зв’язку з тим, що гарячі повітряні маси, що тимчасово відступили під тиском холодного повітря із заходу, знову почнуть рухатися в західному напрямку.

«Буквально в найближчі 2 дні знизиться температурний фон Чернігівської, Київської і Черкаської областей на 2-4 градуси – не більше», – сказав Кульбіда.

Водночас він повідомив, що попередні прогнози Гідрометцентру дають надію на те, що після 20 серпня можна чекати зміну кліматичної обстановки, але ця інформація ще уточнюватиметься.

Начальник Гідрометцентру також повідомив, що 8 серпня був найжаркішим днем за все літо, на більшості територій України за винятком західних областей була зафіксована температура вище +30.

При цьому в південних і східних областях вона досягла +40…+41 градуси.

У Києві температура становила +39,2 градуси, що є 3 результатом за 130 років спостереження за погодою в столиці.

Нагадаємо, в останні дні температура повітря в західних областях була мінімальною по Україні, в більшості районів не перевищуючи +30 градусів.

Раніше голова Державної гідрометеорологічної служби Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи В’ячеслав Липинський чекає зниження температури повітря на 5-10 градусів після 15-17 серпня.

proUA

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...