ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські підприємці продовжують нарікати на проблеми з польськими візами

Львівський портал

|

Вчора 26 серпня 2009 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулась робоча зустріч з проблематики видачі віз консульством Республіки Польщі

На початку зустрічі голова Комітету підприємців Львівщини Ярослав Рущишин окреслив основні перешкоди, які виникають при отримані віз: черги осіб та відсутність контролю за правопорядком перед консульством РП, що негативно впливає на рівні  можливості отримання віз, недостатньо чіткий перелік документів для отримання візи, що затягує час отримання візи, відсутність Інтернет – реєстрації для громадян, які хочуть отримати візу.

Голова комісії з питань підприємництва Львівської обласної ради Михайло Задорожний зазначив, що відповідальною стороною за правопорядок при консульстві РП є не польські колеги, а місцева влада.

Після  цього свої думки висловив консул Єжи Зімний, який зазначив, що консульство РП – одне з небагатьох консульств, яке видає таку велику кількість віз українським громадянам.  Тільки цього року було видано більше 104 тис. різних видів  віз. Щодо інтернет – реєстрації на отримання візи, то така практика в консульстві справді була, але недовго, бо хакерські атаки призвели до відміни такої практики, а також причиною стало те, що не всі громадяни мають можливість доступу до інтернету.

В. о. начальника Головного управління економіки ЛОДА Микола Польовий  запропонував винести на розгляд сесії Обласної ради проблему порушення правопорядку та виникнення черг при консульстві РП, на якій прийняти рішення доручити керівництву УМВС у Львівській області зобов’язати вести постійний контроль за дотриманням правопорядку перед консульством РП.

Катерина Терек, в.о. представника МЗС у м. Львові зазначила, що проблеми з процесом отримання віз існують, але офіційно до представництва МЗС у Львові з скаргами щодо проблем при отримані віз за цей рік звернулись лише двоє громадян.

Підсумком зустрічі стали проміжні рішення, які мають бути допрацьовані до наступної зустрічі: вивчення питання про можливість повернення до попередньої реєстрації на отримання візи через Інтернет – сторінку як можливий шлях вирішення проблеми великих черг, винесення питання на сесію обласної ради щодо визначення відповідального за правопорядок перед консульством  РП  українськими правоохоронними органами, встановлення .  

 Інформація КПЛ

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...