ОСТАННІ НОВИНИ

Продовжено терміни подачі документів на спеціалістів і магістрів до 25 серпня

Львівський портал

|

Міністерство освіти і науки продовжило терміни подачі документів на надходження в магістрат, а також за напрямом спеціаліст, до 25 серпня. Про це на прес-конференції заявив директор департаменту вищої освіти Міносвіти Ярослав Болюбаш, передає  proUA з посиланням на «Українські новини».

«Прийом на спеціаліста і магістра продовжений до 25 серпня», – сказав він.

За його словами, це обумовлено тим, що Кабінет Міністрів встановив об’єми держзамовлення на підготовку спеціалістів і магістрів на рівні 2008 року.

Болюбаш повідомив, що орієнтовно це дозволить поступити на вказані напрями додатково 13,5 тис. чоловік.

При цьому Міносвіти не продовжувало терміни подачі документів на вступ на бакалаврів, і прийом документів завершується 9 серпня.

Проте Болюбаш відзначив, що при формуванні списків рекомендованих для зарахування у вузи абітурієнтів у випадку, якщо впродовж 5 днів після завершення прийому документів не були подані оригінали документів, вуз припиняє розглядати заяву такого абітурієнта і до списків вносяться зміни, відповідно до яких нові абітурієнти, які в них потрапили, також повинні будуть подати оригінали документів впродовж 5 днів.

Болюбаш також повідомив, що остаточні варіанти списків рекомендованих до зарахування повинні бути підготовлені до 10 вересня, коли має закінчитися і саме зарахування.

Нагадаємо, 29 липня уряд відновив об’єми державного замовлення на підготовку вищими учбовими закладами спеціалістів, магістрів і докторантів на рівні 2008 року. ч

14 квітня Кабмін доручив Міносвіти, Мінекономіки та іншим центральним органам виконавчої влади, у сфері управління яких є учбові заклади і наукові установи, зменшити об’єм прийому молодших спеціалістів, бакалаврів, магістрів не менше ніж на 10%, а об’єм прийому в докторантуру зменшити не менше ніж на 50%.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...