ОСТАННІ НОВИНИ

Оздоровча кампанія львівських дітей у розпалі

Львівський портал

|

Після проведених тендерних процедур управління сім`ї, молоді і спорту  визначило табори, де цьогоріч оздоровлюватимуться львівські діти. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Переможцями тендеру стали такі табори Львівської області – ДОСТ «Світанок» (ур. Помірки Дрогобицького району біля м. Трускавця) та ОЛК «Ровесник» (с. Комарів Сокальського району). Табір, який буде приймати дітей Львова у Криму, – ЗАТ « Берег» (с. Чайка. м. Алушта).

«Минулого тижня, 25-26 червня,  41 дитина вже поїхала до ДОСТ «Світанок» ( ур. Помірки Дрогобицького району біля м. Трускавця). Ще 27 дітей зі Львова вирушили в ОЛК « Ровесник» (с. Комарів Сокальського району)», – повідомила спеціаліст з оздоровлення управління сім`ї, молоді і спорту Ліна Полихатаю. 

Загалом станом на 1 липня від управління сім`ї, молоді і спорту Львівської міської ради за рахунок обласного та міського бюджетів на оздоровлення було відправлено 132 особи. Нагадаємо, що на оздоровлення дітей Львова влітку 2009 року у бюджеті управління молоді, сім’ї та спорту виділено 450 тис. грн.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...