ОСТАННІ НОВИНИ

Вірменський собор продовжують грабувати

Львівський портал

|

Депутат Львівської міської ради Вардкес Арзуманян вкотре звертає увагу міських посадовців на не надто сумлінних підрядників, внаслідок дій яких руйнується унікальна історична пам’ятка – Вірменський собор. «Останні кілька днів та ночей відбувається небачене досі розкрадання Вірменського собору у Львові. Чи то підрядники, чи субпідрядники вдень встановлюють мідний дах на дзвіниці собору, а вночі самі ж його розкрадають, імітуючи пограбування», – зазначив депутат ЛМР Вардкес Арзуманян.

За інформацією депутата, останні півроку роботи з реставрації Вірменського собору виконувала не фірма, яка влітку цього року виграла тендер, – ТзОВ «Будівельна компанія «Верховина», – а її субпідрядник – ПП «ВММК». Понад те, виділені на 2008 рік 2,5 млн грн фактично були списані на роботи, які перед «Верховиною» виконувала фірма «Ренесанс-стиль». А реальні роботи субпідрядників обмежилися однією виритою траншеєю для укріплення фундаменту огорожі дворика Вірменського собору та вкрученням однієї лампочки.

«Думаю, начальникові УКБ у Львівській міській раді Богданові Ковалю і йому подібним час схаменутися – йдеться ж бо про церкву, святиню. А такого відвертого грабунку Вірменський собор не бачив за всі 645 років свого існування. Місто повинне знати своїх «героїв» – усіх підрядників та субпідрядників. Потрібно публічно назвати фірми та прізвища, які вкрали мільйони і, що найгірше, продовжують це робити, прикриваючись підписами чиновників на папірцях, які дають їм таку змогу», – каже депутат.

«Я уже звертався публічно до КРУ з проханням перевірити, які роботи проводилися на виділені кошти і як ці роботи були виконані. На жаль, реакції не було. Але потрібно врешті з’ясувати: куди поділися виділені їй гроші, за які роботи виникли сотні тисяч гривень боргів перед «Верховиною» на 2009 рік, а також що це за компанія «ВММК», на яку, по суті, і перекидаються усі кошти», – каже Вардкес Арзуманян.

Нагадаємо, у червні 2008 року переможцем тендеру, проведеного УКБ Львівської міської ради, на виконання ремонтно-реставраційних робіт комплексу Вірменського собору стало ТзОВ «Будівельна компанія «Верховина». За півроку «Верховина» на ремонтно-реставраційні роботи комплексу було освоєно близько 2,5 млн грн. У січні цього року прокурор Галицького району Львова порушив кримінальну справу щодо директора ТзОВ «Верховина» Ігоря Гринкевича за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 366 (підробка службових документів).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...