ОСТАННІ НОВИНИ

НБУ очолив "чорний список" банків

Львівський портал

|

Національний банк України посів перше місце в "чорному списку" банків, складений на основі дослідження шляхом анкетування та інтерв`ювання підприємців. Про це заявив сьогодні на прес-конференції на тему "Банківська революція підприємців" лідер Партії малого та середнього бізнесу Ярослав Місяць.

Основними причинами "лідерства" НБУ стали: заборона банкам достроково видавати депозити населенню, підвищення облікової ставки за кредитами для банків з 10% до 12%, непрозоре використання кредиту МВФ, допущення коливання курсу гривні, видача коштів на рефінансування "обраних " банків, а також те, що НБУ зобов`язав банки здійснювати переоцінку заставного майна.

Друге місце в оприлюдненому сьогодні списку зайняв "Укрсиббанк", далі йдуть "Укрсоцбанк", "Дельта Банк", "Надра Банк", "Альфа-Банк", "ОТРбанк", "Кредобанк" і "Правекс-Банк". Причини такого ставлення підприємців до банків такі: припинення видачі вкладів за депозитами, у яких закінчився термін дії, підвищення ставки за гривневими і доларовими кредитами в односторонньому порядку, "вибивання" з клієнтів боргів за допомогою колекторських служб, незрозумілі причини нарахувань відсотків, "телефонний тероризм ", необґрунтована трата коштів на рекламну кампанію попри складне матеріальне становище.

За інформацією ЛІГАБізнесІнформ.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...