ОСТАННІ НОВИНИ

Плата за телефонні розмови збільшиться на 20%

Львівський портал

|

Національна комісія з питань регулювання зв`язку (НКРЗ) пропонує підвищити розмір абонентної плати за послуги фіксованого телефонного зв`язку. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу НКРЗ.

«Розроблено проект граничних тарифів, який передбачає зміну окремих позицій прейскуранта, зокрема запропоновано підвищити розмір абонентної плати за користування телефонним апаратом», – наголошено в повідомленні.

Згідно з рішенням НКРЗ від 28 січня 2009 року № 1325, яким затверджено проект граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, планується підвищити абонентну плату в містах і райцентрах: для населення і установ бюджетної сфери з щохвилинною оплатою розмов – на 20%, для населення і установ бюджетної сфери без щохвилинної оплати розмов – на 15%, для інших категорій користувачів – на 10%. У селах і селищах міського типу (для всіх категорій користувачів) планується підвищити абонентну плату на 10%.

Крім того, як наголошується у повідомленні НКРЗ, «пропонується диференціювати розмір абонентної плати і вартості секунд розмови понад встановлений ліміт для абонентів міст і райцентрів з погодинним обліком місцевих розмов залежно від обсягу часу, що не тарифікується. Всі інші тарифи місцевого зв`язку залишаються без змін».

У НКРЗ пояснюють плановане підвищення тарифів тим, що «упродовж останніх років послуги фіксованого місцевого телефонного зв`язку є збитковими для операторів телекомунікацій, які для компенсації збитків від місцевого зв`язку застосовують перехресне субсидування» за рахунок доходів від інших видів діяльності, зокрема міжнародного і міжміського телефонного зв`язку, до якого належать також послуги доступу до мереж рухомого (мобільного) зв`язку.

Проект граничних тарифів розміщений на офіційному веб-сайті НКРЗ для громадського обговорення.

«Нові граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги будуть введені в дію після їх громадського обговорення, узгодження із зацікавленими органами виконавчої влади і державної реєстрації в Міністерстві юстиції України у встановленому законодавством порядку», – йдеться у повідомленні НКРЗ.

На даний час місячна абонентна плата за користування основним телефонним апаратом у містах і райцентрах становить: для населення і бюджетних організацій – 19,58 грн (без щохвилинної оплати розмов) і 13,70 грн (зі щохвилинною оплатою), для інших організацій – 30,74 грн (без щохвилинної оплати) і 21,52 грн (з щохвилинною оплатою).

Місячна абонентна плата за користування основним телефонним апаратом у селах і селищах міського типу становить: для населення і бюджетних організацій – 9,10 грн (без щохвилинної оплати розмов) і 7,96 грн (з щохвилинною оплатою), для інших організацій – 14,30 грн (без щохвилинної оплати) і 12,52 грн (з щохвилинною оплатою).

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...