ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові проходить конференція «Роль освіти в суспільній інтеграції соціально вразливих верств населення»

|

Міжнародна конференція «Роль освіти в суспільній інтеграції соціально вразливих верст населення (зокрема, бездомних та тривало безробітних)» триватиме у Львові два дні. Про це повідомила під час конференції виконавчий директор Львівської міської громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» Олеся Саноцька.

Учасниками конференції є не лише представники з різних міст України, а й з Польщі, Росії та Данії.

Метою проекту є створення передумов для відкриття школи соціальної реабілітації у Львові через аналіз інформації про закордонний та український досвід; чітке усвідомлення ролі освітніх програм у процесі ресоціалізації та суспільної інтеграції; напрацювання можливих шляхів запровадження системи та соціальної реабілітації бездомних та тривало безробітних.

«Хоч наша організація має п’ятирічний досвід, але це для нас перша конференція за участю іноземних гостей. Позитивним фактором є те, що з кожним роком ця тематика стає більш актуальною, ми починаємо про це говорити. А це свідчить про зрілість нашого суспільства. Ми маємо на меті допомогти бездомним людям – не лише тим, щоб нагодувати, а й надати їм базову освіту, психологічну і медичну допомогу, знайти для них дах над головою. Тобто повернути цих людей у суспільство, незалежно на який рівень, щоб вони почували себе повноцінними людьми. Усе це базується на методі «допомоги до самодопомоги», – розповіла Олеся Саноцька.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...