ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівводоканал» не може покращувати основні фонди через брак коштів

|

ЛМКП «Львівводоканал» не може закупляти основні матеріали та послуги (витрати на транспорт, паливно – мастильні матеріали, поточні та аварійні ромонти, благоустрій після виконання розрить тощо) через брак коштів на підприємтвві, оскільки, як уточнила прес-служба «Львівводоканалу» після вчорашньої публікації «Львівського порталу», одного мільйона гривень, які залишаються після здійснення платежів за спожиту електроенергію, заробітну плату та обов’язкових зборів і податків, для цього замало.

Через дефіцит обігових коштів підприємство не має амортизаційного фонду та фонду розвитку виробництва, а отже не може здійснювати покращення основних фондів. Причиною цьому є збиткові тарифи на послуги водопостачання і водовідведення. Чистий збиток підприємства за 9 місяців 2006 року склав 24 437,1 тисяч гривень.

Як повідомляв “Львівський портал”,під час учорашньоїпрес-конференції директор ЛМКП «Львівводоканал» Мирослав Заплатинський повідомив, що прибутки ЛМКП «Львівводоканал» за один місяць складають близько 9 мільйонів гривень, однак, сплативши за електроенергію, зарплату, податки та, закупивши паливно-мастильні матеріали, чистий прибуток підприємства в кращому випадку складатиме 1 млн. грн.. «Для такого підприємства як «Львівводоканал» – це мізер», – зазначив пан Заплатинський.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...