ОСТАННІ НОВИНИ

Громадський форум вимагає встановити обґрунтовані тарифи на тепло

|

Львівський Апеляційний суд знову переніс слухання справи щодо скасування п`яти рішень виконкому Львівської міської ради про упорядкування тарифів на теплоенергію та послуги з теплопостачання. Як повідомляє Громадський форум Львова, цього разу у залі засідання двічі вимикалася електроенергія, тому, зважаючи на технічні причини, суддя вкотре переніс слухання справи.

Як наголосив Громадський форум, дані рішення міськвиконкому Господарський суд визнав незаконними. Проте на засіданнях Апеляційного суду постійно знаходяться причини, щоб зволікати з винесенням постанови. Таким чином форум вважає, що такі дії є бажанням влади затвердити нові тарифи, які базуватимуться на незаконних цифрах, оскаржених у суді.

Тому, розуміючи, що ухвалення постанови може призвести до банкрутства теплопостачальних підприємств, представники форуму заявляють, що не будуть вимагати її виконання. Натомість домагатимуться виконання певних умов. Перша з них – це аудит фінансової діяльності та ефективності використання коштів теплопостачальних підприємств. Друга – встановлення економічно обґрунтованих тарифів на тепло. Водночас форум вимагає надалі розглядати 35 тисяч судових справ щодо заборгованості мешканців за тепло, з урахуванням незаконно встановлених тарифів.

Виконання цих умов дозволить розв’язати кризову ситуацію та унормувати відносини між мешканцями та теплопостачальними підприємствами.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...