ОСТАННІ НОВИНИ

Міська влада просить львів’ян не їздити автами і не ставити їх у центрі

|

Управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради звертається до власників транспортних засобів із проханням до 1 жовтня обмежити використання власних авт для поїздок Львовом, повідомляє відділ громадських зв’язків міської ради.

Окрім того, міська влада просить городян, які живуть на площі Ринок та Підкови, вулицях Шевській, Театральній, Л.Українки, Вірменській, Ставропігійській, Руській, Староєврейській, Братів Рогатинців, П. Беринди, Друкарській, Галицькій, Сербській, Федорова, не залишати власні авто на вказаних вулицях із 29 вересня до 1 жовтня, щоб не створювати незручностей для львів’ян і гостей міста.

Н агадаємо, що в суботу та неділю (30 вересня та 1 жовтня) буде продовжено графік руху маршрутних таксі до 1-ї години ночі, а роботу електротранспорту – до 23.00 год.

Центральною частиною міста маршрутні таксі не курсують уже від понеділка, а трамваї № 2 та №9 під час святкування курсуватимуть зміненим маршрутом – через вул. І.Франка. Трамвай № 1 не буде їздити 30 вересня і 1 жовтня.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...