ОСТАННІ НОВИНИ

Нарешті зауважили сморід у центрі Львова

|

20 вересня в держуправлінні охорони навколишнього природного середовища у Львівській області за участі представників МКП «Львівводоканал», управління ЖКГ Львівської ОДА, ОблСЕС відбулася робоча нарада з питань звернення громадян м. Львова щодо виникнення специфічного запаху в центральній частині міста. – повідомили в держуправлінні охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.

ОблСЕС рекомендовано провести дослідження атмосферного повітря житлової зони центральної частини міста. Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області проведе перевірку промислових підприємств м. Львова.

Частиною обговорення на нараді було припущення виникнення запаху через часткову неканалізованість вулиць Личаківського району м. Львова (Тракт Глинянський, Пасічна), оскільки в цих районах відчувається постійний стійкий запах.

В результаті проведеної наради, учасники дійшли висновку, що основним джерелом виникнення специфічного запаху в центрі міста може бути невпорядкованість дощоприймачів на дощовій мережі каналізації та відсутність гідрозатворів на них.

Держуправління скерувало листа міському голові міста Львова з пропозицією доручити шляхоексплуатаційним службам привести у відповідність дощоприймачі, в довготривалий сухий період часу заповнювати гідрозатвори водою та вжити невідкладних заходів щодо впорядкування каналізаційних мереж м.Львова.

Для більш детального дослідження проблеми, що виникла та ухвалення управлінських рішень, держуправління рекомендувало п. Садовому А. І. створити комісію із залученням відповідних служб та фахівців, передає ЗІК.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...