ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра відбудеться колегія ЛОДА

|

Завтра, 22 вересня, з 10.00 год. у сесійному залі обласної ради розпочнеться засідання колегії Львівської облдержадміністрації, передає прес-служба ЛОДА.

Під час засідання заплановано розглянути низку питань. Зокрема, про дотримання вимог законодавства у сфері земельних відносин і землекористування та вдосконалення місцевих нормативних актів із питань розвитку ринку землі, про запобігання корисливим посяганням на товарно-матеріальні цінності в аграрному секторі економіки області, збереження продукції врожаю, захисту приватної власності товаровиробників під час реформування аграрного сектора економіки.

Члени колегії також заслухають інформацію про стан формування Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги за соціальною та професійною ознакою за І півріччя 2006 року, проведення розрахунків та автоматизованої звірки пільговиків за даними ЄДАР із підприємствами, які надають послуги та інформацію про виконання рішення Ко легії облдержадміністрації від 24 листопада 2005 року №25 «Про хід виконання Указу Президента України від 11 липня 2005 року №1086/2005 «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей».

Крім того, заслух ають питання про підсумки роботи територіально-господарського комплексу області в І півріччі 2006 року та виконання основних показників Програми соціально-економічного і культурного розвитку області на 2006 рік, про підсумки виконання місцевих бюджетів області за І півріччя 2006 року та завершення бюджетного року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...