ОСТАННІ НОВИНИ

„Фоліо” видасть романи Іваничука

|

У рамках ХІІІ Форуму видавців відбулася презентація нового проекту видавництва „Фоліо” „Історія України в романах” за участю Романа Іваничука. Саме в цій серії „Фоліо” видасть історичні романи письменника.

За словами видавців, нову серію вони започаткували для того, щоб пролити світло на „білі плями” нашої історії, а романи Іваничука написані якраз у цьому руслі. Сам автор зізнається, що дуже радий із того, що тепер усі його історичні романи нарешті будуть зібрані в одній серії. А цикл романів Іваничука – унікальний, адже ніхто в українській літературі не видавав 15 історичних романів, події в яких розгорталися б за хронологічним порядком. Сьогодні до друку підготовлено дванадцять романів письменника, чотири з яких уже видані у двох томах.

Серія „Історія України в романах” розрахована не на один рік. Видавці сподіваються, що до проекту долучаться і молоді автори. Щоправда, Роман Іваничук зазначає, що сьогодні молодь на історичні теми не пише. Це, за його словами, пов ’ язане з іншим ставленням до історії.

на в, вони прагнуть а Сенкевича ”

Крім того, видавництво започаткувало ще дві серії: „Українська література” та „Українська класика” – у яких виходитимуть твори Олеся Гончара, Олександра Довженка, Юрія Мушкетика, Павла Загребельного та інших українських письменників.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...