ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’яни все більше страждають від „менших” друзів

|

Львівські ветеринари б’ють на сполох. У Львові частішають випадки, коли собаки кусають перехожих. Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, лишень за минулий рік собаки покусали 1234 львів’ян.

У зв’язку з цим міський ветеринарний відділ нагадує мешканцям про правила утримання собак, за якими власники тварин повинні щорічно проводити щеплення своїх улюбленців у лікувальних установах державної ветеринарної медицини, що на вулицях Ярошенка, 16 та Промисловій, 9.

Власник повинен зареєструвати свого собаку в житловій організації за місцем проживання та в держустанові. Він також повинен виробити для собаки ветеринарний паспорт зі щорічною відміткою про щеплення від сказу.

Ветеринари також нагадують, що в одному помешканні можна утримувати не більше трьох дорослих тварин. Крім того, власники собак зобов’язані самостійно стежити за чистотою і прибирати екскременти тварин.

У Львові зареєстровано 6 тисяч 700 собак. Щорічно до ветеринарного відділу на розгляд надходить від 600 до 1300 скарг на тварин. Міліція міста 2005 року притягнула до відповідальності 35 власників собак.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...