ОСТАННІ НОВИНИ

Бажаючі збудувати автомагістраль Львів-Краковець візьмуть участь у повторному тендері

|

На сьогодні, 12 вересня, запланований повторний тендер на побудову концесійної автомагістралі «Львів-Краковець», яка має стати важливою ланкою міжнародного транспортного коридору №3 – «Берлін-Дрезден-Вроцлав-Львів-Київ». Про це власкор Західної інформаційної корпорації довідався у Яворівській РДА.

Кваліфікаційну документацію для участі у тендері в консорціумі «Трансмагістраль» ще навесні викупили сім вітчизняних та шість закордонних фірм.

Як пояснили власкору ЗІКу в економічному відділі Яворівської РДА, особливості тендеру полягають у тому, що підрядник фактично виступає інвестором, бо має забезпечити 60% фінансування будівництва концесійної дороги. Решту – 40% коштів, візьме на свої плечі держава.

За словами, представників громад села Наконечного, селища Івано-Франкове, проблема побудови концесійної дороги, яка обмине населені пункти Яворівщини, а також місто Львів і вийде на автомагістраль М-06 «Київ-Львів-Чоп», має бути вирішена якомога скоріше. Бо люди налаштовані на повторення акцій непокори на державній дорозі «Львів-Краковець». Причина – тріскають стіни та фундаменти хат обабіч міжнародної автотраси, якою курсує потужний потік транспорту. Цікаво, що встановлені внаслідок силового тиску селян «лежачі поліцейські» мало зарадили проблемі численних ДТП.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...