ОСТАННІ НОВИНИ

Понад 20 гектарів земель у Винниках вже приватизовані та віддані в оренду

|

За три роки головування колишнього міського голови Винник Сергія Уварова з 30 га землі Винник – понад 20 га роздано в оренду та приватизовано, – повідомив сьогодні, 24 травня, під час прес-конференції міський голова Винник Теодор Гудзяк.

Як зазначив Т. Гудзяк, лише від початку цього року колишня влада Винниківської міської ради встигла продати близько 5 га землі. «Ми будемо працювати над поверненням цих земель у власність Винник. Звичайно, це зробити буде не легко, оскільки чимало земельних ділянок були продані, а потім перепродані іншим власникам. Ми спробуємо обірвати цей ланцюжок», – сказав Т.Гудзяк.

Ще екс-намісник Винник Сергій Уваров передав парк в оренду своїй матері вартістю 34 коп. за метр квадратний. «Завдання, яке ми ставили перед виборами, залишається у силі: повернути парк громаді. Отже для відновлення справедливості будуть вжиті усі необхідні заходи», – сказав Т.Гудзяк.

Сьогодні у черзі за отриманням земельних ділянок перебувають близько 300 мешканців Винник. Міський голова Винник вважає, що розв’язати цю проблему можна через отримання державного фінансування у межах програми молодіжного житлового будівництва. Повідомляє ЗІК.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...