ОСТАННІ НОВИНИ

На капремонти газогонів “Львівгаз” витратить понад п’ять млн гривень

|

У 2006 році на капремонти мережі газопроводів ВАТ «Львівгаз» планує витратити 5 млн. 18 тис. грн., з яких 4,5 млн. піде на ремонт державних газорозподільних мереж, що перебувають в оренді у ВАТ «Львівгаз», передає прес-служба компанії. Зокрема, 24,6 км аварійних газопроводів планується замінити на нові. Загальний амортизаційний знос основних фондів ВАТ «Львівгаз» на сьогодні складає 51 %.

У 2005 році ВАТ «Львівгаз» провело ремонт газопроводів на суму 4 млн. 997 тис. грн. На нові було замінено 30,8 км газових трубопроводів (з них 26,6 км – на поліетиленові, і 4,2 км – на сталеві). Торік ВАТ «Львівгаз» проклало 623 км нових газорозподільних мереж, газифікувало 35 сіл області (сім із них у Бродовському районі, шість – у Яворівському, по п’ять сіл у Золочівському й Мостиському районах, по два – у Буському, Перемишлянському й Самбірському та по одному селу в Городоцькому, Дрогобицькому, Жовківському, Кам’янка-Бузькому, Старосамбірському й Турківському районах). Загалом на сьогодні газифіковано майже 50% населених пунктів Львівської області.

У 2006 році, до початку літа – пори, на яку припадає найбільший обсяг капремонтів, – ВАТ «Львівгаз» провело обстеження 490 км підземних газопроводів; замінило 1038 м аварійних газопроводів на нові; відремонтувало будівлю газорегулювального пункту в Бродівському районі й обладнання ще п’ятьох газорегулювальних пунктів в інших районах області; здійснило ремонт 18 пунктів електрохімічного захисту, а також здало в експлуатацію два замірних вузла: у Львові та на газорегулювальній станції с. Почапи Яворівського району. На ці роботи з власних фондів ВАТ «Львівгаз» витратило біля 700 тис. грн.

Протягом січня-квітня ВАТ «Львівгаз» завершило роботи з газифікації та прийняла до експлуатації газопроводи чотирьох сіл (по два у Бродовському та Старосамбірському районах).

У Львівській області експлуатується: 12918 км розподільних газопроводів; 6812 км газопроводів-вводів; 3785 газорегулювальних пунктів, з них 2117 – шафних.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...