“Карпати” – у півфіналі Кубка!

|

Львівські “Карпати” здобули перемогу над полтавською “Ворсклою” у чвертьфінальному матчі за Кубок України з рахунком 1:0. Магічний рахунок, який дозволяє львівській команді проходити вже третю команду з вищої ліги і переможний гол забиває все той же гравець – Роша Батіста.

Цього разу Батіста забив чудовий гол на 26 хвилині після передачі з флангу. Бразилець зряче вдарив головою, м’яч зрикошетив об землю і опинився у правому від воротаря куті. Після цього “Карпати” мали ще кілька нагод забити, але на перерву пішли з тим же рахунком. Натомість у другому таймі почалася нервова гра і полтавчани мали кілька реальних нагод забити м’яч у відповідь, однак все закінчилося добре і тепер львів’янам залишається чекати на решту супротивників, з якими вони зустрінуться уже в наступному році.