“Карпати” перемогли “Шахтар” – 1:0

|

Чемпіон України не зміг встояти перед натиском львівської команди на переповненому стадіоні “Україна” і поступився з рахунком 1:0. Гол на 75 хвилині після добре розіграної комбінації забив Роша Батіста. Таким чином “Карпати” вийшли до ¼ фіналу Кубка України з футболу.

“Карпати” упродовж всієї гри нічим не поступалися донеччанам, а в багатьох моментах їх переважали. Щоправда, слід зазначити, що за “Шахтар” не грали кілька провідних футболістів – Брандау та Матузалем, а Тимощук вийшов лише у другому таймі. Однак і він не зміг допомогти одноклубникам вирвати перемогу. До речі, рахунок міг би бути й більшим на користь львів’ян, якби суддя зарахував горл, забити наприкінці першого тайму. Однак рефері побачив офсайд.