"Карпати" - "Динамо" 4:1

|

Ніхто не сумнівався у перемозі “Карпат” над сімферопольским “Динамо”, але мало хто думав, що гості зможуть першими забити гол. Хоча саме так воно й сталося. Після подачі кутового захисник кримської команди Снєжко на 27 хвилині матчу засмутив уболівальників “Карпат”.

Однак перевага гостей тривала недовго – лише 13 хвилин. На 40-ій хвилині Худоб`як так само після подачі кутового влучно пробиває по воротах. А ще за дві хвилини Максим Фещук записує черговий гол на свій рахунок. До розгромного рахунок довів на 72-ій хвилині Батіста, замкнувши передачу з флангу, а довершив на 81 -ій – Андрій Распопов.

Натомість “Зоря” у себе на полі переграла “Нафтовик” з Охтирки 2:0, а київська “Оболонь” перемогла з рахунком 3:0 “Поділля”. Відтак розрив у три очки між “Зорею” та “Карпатами” зберігається. Львів`яни на шість очок випереджають “Оболонь”, і на сім “Сталь” з Дніпродзержинська.