ОСТАННІ НОВИНИ

Правоохоронці викрили фіктивну поліклініку

|

Факт існування фіктивного поліклінічно-діагностичного підрозділу викрито у Львівському обласному перинатальному центрі, що розміщується у Львові на вулиці Дж. Вашингтона, 6. Про це Західній інформаційній корпорації стало відомо з достовірного джерела УМВС України у Львівській області.

Джерело повідомило, що керівництво Перинатального центру, починаючи з 2002 року і до сьогодні, прийняло вісім акушер-гінекологів на посади у підрозділ-фантом, а під час перевірки не змогло представити технічну документацію та дозволи відповідних служб, потрібні для початку роботи поліклінічного відділення. Не було представлено і журнали амбулаторно-поліклінічного прийому та консультацій населення. Водночас, як поінформувало джерело, було виявлено факти незаконного використання державних коштів більш як на 30 тисяч гривень.

За інформацією Західної інформаційної корпорації, у справі триває слідство, вже допитано керівництво головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА та головного лікаря Перинатального центру Ларису Янів. Водночас, при управлінні охорони здоров’я Львівської ОДА зараз створено комісію, яка має вивчити факти зловживань в Перинатальному центрі.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...