ОСТАННІ НОВИНИ

Ющенко прийме відставку Стецьківа після купівлі акцій EuroNews

|

Президент України Віктор Ющенко прийме відставку Стецьківа через кілька днів, оскільки в найближчі дні планується підписання договору про купівлю 1% акцій телеканала EuroNews. Про це повідомила прес-секретар президента Ірина Геращенко «Інтерфакс-Україна».

Вона підкреслила, що відставка Стецьківа не стала несподіванкою, оскільки у ході бесіди з Ющенком він підкреслив, що для нього пріоритетом є участь в активному політичному житті, особливо напередодні старту кампанії 2006 року.

Геращенко підкреслила, що через два дні парламент розгляне заяви про складення повноважень депутатів-сумісників. «Він (Стецьків) зробив вибір на користь політики, і це зрозуміло, тому що він дійсно, насамперед, політик», – відзначила вона.

Геращенко підкреслила наявність повного взаєморозуміння в Ющенка й Стецьківа щодо необхідності створення в Україні суспільного телебачення. Однак президент вважає за доцільне провести публічну й професійну дискусію щодо форм і механізмів його створення. «У цьому немає ніяких сумнівів, але тут не може бути помилки. Це повинен бути проект дуже чітко прорахований, розрахований, презентація цього проекту повинна пройти серйозні публічні слухання, і ми повинні почути позицію професіоналів і суспільство, експертів», – підкреслила прес-секретар.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...