ОСТАННІ НОВИНИ

Визначено план заходів святкування Дня Молоді та Дня Конституції

|

Відповідно до розпорядження міського голови Львова Любомира Буняка визначено порядок проведення загальноміських заходів святкування Дня Конституції та Дня Молоді. У ці дні (з 25 червня до 4 липня) охорону громадського порядку доручено забезпечити Львівському міському управлінню МВСУ у Львівській області та управлінню муніципальної дружини – повідомила прес-служба Львівської міської ради.


У суботу, 25 червня, в центральному парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького відбудеться акція до Дня Молоді “Будь ближче з нами- Nokia Рагtі”. А 26-28 червня 2005 року централізовані бібліотечні системи Львова для дітей та дорослих організують цикл книжкових виставок “Основний закон нашого життя”.


Окрім цього, в неділю, 26 червня, в Будинку органної та камерної музики відбудеться концерт класичної музики (початок 17 годині).

В понеділок, 27 червня, на майдані перед Львівським національним університетом імені Івана Франка запланований культурно-спортивний захід “Життя-без наркотиків” (початок о 15 годині).Цього ж дня на пр.Свободи, біля пам`ятника Т.Шевченку, відбудеться міжнародна факельна легкоатлетична естафета за маршрутом (початок о 17 годині). На 19годину в понеділок у парку ім.Б.Хмельницького запланований концерт до Дня молоді.

На 28 червня заплановані: Молодіжний фестиваль “Галицька академія-2005” (початок о 15 годині у парку культури та відпочинку ім.Б.Хмельницького), вулична вистава “Святе і грішне” Львівського театру “Воскресіння” (о 21 годині на майдані біля театру опери та балету ім.С.Крушельницької).

Четвертого липня відбудеться перший трансєвропейський веломарафон “Україна-Атлантика” (на пр.Свободи, біля пам`ятника Т.Шевченку, о 10 годині 30 хвилин).

Організатори акцій повинні укласти угоди з дирекцією Центрального парку культури та відпочинку ім.Б.Хмельницького на прибирання території після проведення заходів, підтримувати порядок відповідно до санітарних норм та встановити біотуалети під час загальноміських акцій.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...