ОСТАННІ НОВИНИ

Німецькі підприємці зустрілися сьогодні з львівськими колегами

|

Зустріч підприємців Львівщини з представниками ділових кіл Федеративної Республіки Німеччин, організатором якої виступила Львівська торгово-промислова палата, відбулася сьогодні у Львові.

Свою підтримку надали міністерства промисловості України та Німеччини.

Учасниками німецької делегації стали 24 представники чотирнадцяти німецьких компаній Західної Німеччини (Заарланду та Райланду-Пфальцу), що працюють у галузях енергетики, машинобудування, автомобільної промисловості, будівництва та сантехніки, переробки пластмас, харчової промисловості та виробництва кормів.

Програмою візиту передбачено проведення двосторонніх переговорів за спільними напрямами діяльності.

Передбачено, що у межах зустрічі відбудеться поглиблене ознайомлення з інвестиційними та виробничими потенціалом Львівщини. Також заплановане налагодження прямих контактів з місцевими підприємцями, відкриття філіалів, створення представництв, спільних підприємств.

Учасників зустрічі привітав заступник голови Львівської ОДА з економічних питань Валерій П’ятак. Він, зокрема, зауважив, що «Німеччина завжди виступала надійним партнером України, тому ми і надалі очікуватимемо на тісну співпрацю наших бізнесменів». Він пообіцяв, що «обласна влада створюватиме такі умови для роботи підприємців, аби бізнес міг реально працювати», повідомляє Західна інформаційна корпорація.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...