„Карпати” програли у Сумах – 2:3

|

Львівські „Карпати” програли черговий матч чемпіонату України серед команд першої ліги сумському „Спартаку-Горобині” з рахунком 2:3. Початок гри не віщував нічого поганого для львів’ян. Уже на 17-й хвилині Голбан на правому фланзі атаки обіграв захисника сумчан Донюшкіна, вийшов один на один з воротарем і пробив низом в дальній кут – 1:0.

Надалі гра проходила з перемінним успіхом. А на початку другого тайму „Карпати” відзначилися вдруге. Фещук обіграв кількох захисників Спартака, увірвався у штрафний майданчик і видав гарний пас під удар Платону і той потужно пробив зльоту в дальню дев`ятку.

На жаль, після цього „Карпати” віддали ініціативу супернику і поплатилися за це. „Спартак” забив три голи зусиллями Заворотнюка (6-а хвилина)`, Лукашука (77-а), і знову Заворотнюка (82-а), і в результаті переміг з рахунком 3:2.

„Карпати” у цьому матчі грали у такому складі: Шуст, Федорів, Тимчишин (к.), Іщенко, Веприк, Годвін, Шмаков, Батішта (Сахно), Фещук, Голбан, Бровченко (Платон).