“Карпати” обіграли кримське “Динамо-Ігросервіс” 2:0

|

Щойно закінчився матч 21-го туру першості України з футболу у першій лізі, у якому львівські “Карпати” переграли на своєму майданчику “Динамо-Ігросервіс” із Сімферополя з рахунком 2:0.

Перший гол на 14-ій хвилині матчу забив Тимчишин, який отримав м’яча від Батішти і влучно пробив із 20-и метрів у дальній від воротаря кут. Натомість другий гол провів на 93-ій хвилині Фещук.

Гра проходила непросто для “Карпат” – гості не гребували недозволеними прийомами, аби припинити атаки господарів і як наслідок за грубу гру проти Платона було вилучено з поля Богача. Після матчу наставник “Карпат” Дячук-Ставицький вибачився за, як він окреслив, безбарвну гру, але пояснив це тим, що команда посилено готується до четвергового дербі у Стрию, тому він дав установку не викладатися на всі сто.

Отож “Карпати” мають 34 очки, зрівнялися із “Нивою” та “Аресеналом”, які обіймають п’яте та шосте місця у таблиці.