"Карпати" перемогли дніпродзержинську "Сталь"

|

Львівські “Карпати” отримали другу поспіль перемогу у другому колі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. У Дніпродзержинську львівська команда перемогла місцеву “Сталь” з рахунком 2:0.

Перший гол “Карпати” провели на початку зустрічі. На 6-й хвилині після флангової передачі Сучкова ударом головою відзначився Батішта. Після цього гра проходила у рівній боротьбі, з невеликою перевагою господарів. Декілька разів ворота львівян рятував Тлумак. А на 90-й хвилині “Карпатам” знову вдається флангова атака, і після передачі Сахна Платон забиває другий гол у ворота “Сталі”.

“Карпати” виступали у такому складі: Тлумак, Федорів, Іщенко, Распопов, Лапко, Веприк (Шмаков), Годвін, Тимчишин, Батішта (Платон), Фещук (Голбан, Микуляк), Сучков.