Другий склад львівських «Карпат» переміг ФК «Шахтар» з Білорусії

|

Сьогодні другий склад львівських «Карпат» переміг команду вищої ліги чемпіонату Білорусі «Шахтар» (Солігорськ) з рахунком 3:2 на контрольно-тренувальних зборах поблизу турецького міста Анталія, – повідомив начальник прес-служби ФК «Карпати» Юрій Назаркевич.

Львівські футболісти першими забили гол у матчі: на 12-й хвилині ударом зі штрафного відзначився новачок команди Олександр Микуляк. За декілька хвилин подвоїв рахунок у матчі 20-річний форвард «Карпат» Сергій Чабан. До завершення першого тайму білоруси встигли забити один гол.

У другому таймі гравцям солігорського «Шахтаря» вистачило вісім хвилин, щоб зрівняти рахунок у поєдинку, проте на 66-й хвилині поєдинку Олександр Микуляк зі штрафного встановив остаточний рахунок у матчі 3:2.

Львівські «Карпати» зіграли цей матч у такому складі: Паньків, Донець, Петрівський, Іванський, Тимчишин, Сахно, Грешта, Чабан, Малик, Микуляк, Голбан (Платон). Основний склад «Карпат» сьогодні зіграє поєдинок з командою вищої ліги чемпіонату Казахстану «Женис» (Астана).

Про це повідомляє Західна інформаційна корпорація.