"Карпати" знову програли білорусам

|

Львівські “Карпати” у ці дні перебувають на заключному тренувальному зборі в турецькому місті Кунду, що неподалік Антальї і в неділю, 27 лютого, провели третю на цьому етапі контрольну гру, повідомляє прес-служба “Карпат”. „Карпати” знову зустрілися з представником вищої ліги Білорусі. Цього разу з “Динамо” Брест (8-е місце). Вже на 4-й хвилині „зелено-білі” повели в рахунку. Після потужного удару метрів з 25-ти зі штрафного Миколи Іщенка воротар парирував м’яч і Максим Фещук красиво зльоту пробив під поперечину. На 23-й хв. білоруси встановили рівновагу. Але не надовго, бо через шість хвилин „Динамо” скористалось тим, що захисники „Карпат” вважали, що було положення поза грою, і вийшло вперед. Під кінець першого тайму, який, зрештою, як і вся гра, пройшов у жорсткій боротьбі, Александру Голбан заробив пенальті, але воротар „Динамо” парирував 11-метровий удар Олега Веприка.

Після перерви карпатівці з перших же хвилин збільшили натиск на ворота суперників і на 57-й хв. Голбана знову збивають у штрафному майданчику – знову пенальті. Цього разу до позначки підійшов Руслан Платон: воротар знову відгадав напрямок удару, але відбив м’яч на Платона, який в станови рівновагу. А потім прийшла черга голів „Динамо”, гравці якого відзначились на 76-та 85-й хвилинах. Тож остаточний рахунок гри – 4:2 на користь „Динамо”. Склад „Карпат” у цій грі: Тлумак, Лапко (Чабан. 78), Іщенко, Распопов, Тимчишин, Бровченко (Федорів, 46), Сучков (Сахно, 53), Годвін, Шмаков (Веприк, 38, Микуляк, 65), Батиста (Голбан, 46), Фещук (Платон, 46). Зауважимо, що до турецького тренувального табору „Карпат” приєднався і воротар Богдан Шуст, який нещодавно став в складі юнацької збірної України (U-19) став переможцем міжнародного турніру у Північній Ірландії. Наступний матч “Карпат” проведуть1 березня з “Зорею” (Луганськ).