ОСТАННІ НОВИНИ

Обласну прокуратуру пікетують галолівці та профспілчани керамзаводу

|

Зараз під стінами Львівської обласної прокуратури триває пікет за участі профспілки „Захист Праці” ВАТ„ГалОл” та незалежної профспілки ВАТ „Львівський керамічний завод”. Прийшло більше тридцяти людей, які тримають в руках транспаранти: „нам винні 1.млн. 200 тис.грн”, „Ні ліквідації галолівців”, „ГалОлу борги за працю”, „Владо виконуй закон” та „Геть корурцію зі Львова. Геть прокурора Блажівського”. Свої вимоги пікетники віднесуть в прокуратуру. А з 13 до 15 години вони пікетуватимуть ЛОДА.

Серед основних вимог, які висуває ВАТ „ГалОл”: встановити адреси фірм-покупців ТзОВ „Енерготехпром” та „ФК-груп” і забезпечити явку відповідальних осіб в суд; встановити статус арбітражного керуючого ВАТ „ГалОл” І. Поліщука та відповідно виконавчого директора О. Яворського, який на сьогодні представляє в судах інтереси ВАТ „ГалОл”; відкриття кримінальної справи за фактом зникнення значнрої кількості спецпосуду, виробленого з дорогоцінного металу та встановлення законності продажу об’єкту соціально-побутового призначення та ряду інших об’єктів, а також встановити власників баз відпочинку, які перебували на балансі підприємства.

Натомість, ВАТ „Львівський керамічний завод” вимагатиме проведення детальної перевірки та встановлення законості за фактом продажу майна у будинку по вулиці Роксоляни, 51 у Львові, а також встановлення фактів порушення прав акціонерів адміністрацією керамзаводу, гарантованих ЗУ „Про господарські товариства”.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...