ОСТАННІ НОВИНИ

Комітет підприємців Львівщини проведе установчі збори

|

12 лютого о 12 годині в приміщенні Львівського Палацу мистецтв відбудуться установчі збори Комітету підприємців Львівщини. На збори запрошують всіх бажаючих взяти участь в роботі, ознайомитися зі статутними та програмними документами чи приєднатися до організації – повідомляють ініціатори зборів.

Довідка: Комітет підприємців Львівщини – це громадська організація, основним завданням якої є захист та відстоювання законних прав та професійних інтересів підприємців, утвердження в очах громадськості позитивного образу підприємця – платника податків. Першочерговим завдання КПЛ є формування в регіоні інституту громадянського контролю за діяльністю органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

За короткий час своєї діяльності Комітет підприємців Львівщини організував та провів масовий виїзд підприємців в якості спостерігачів в східні регіони України на президентських виборах, зупинив фальсифікації шляхом фізичного блокування ДПА у м. Львові, організовав також ряд благочинних акцій як в м. Києві так і у Львові, “круглий стіл” за участю провідних підприємців регіону та „старого” керівництва ДПА у Львівській області, де підприємці задеклрували своє бачення принципово інших завдання та підходів в діяльності фіскальних органів.

Членами КПЛ є відомі на Львівщині підприємці і громадські діячі такі як: Сосновський Тарас, Пужак Богдан, Мандюк Олег, Мацех Олег, Іващишин Маркіян, Рущишин Ярослав, Чіпко Андрій, Кільдіяров Олександр, Говзан Ростислав, Кузьменко Борис, Сендецький Юрій, Федоренко Андрій та інші.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...