Червоноград для української молодіжки виявився фартовим – 6:0 у матчі з Грузією

|

Феєричну перемогу з рахунком 6:0 здобула молодіжна збірна України з футболу над своїми грузинськими однолітками на червоноградському стадіоні “Шахтар”. Уже в першому таймі українці забили у ворота суперників чотири сухих м’ячі – відзначилися Воробей, Алієв (з пенальті), Пуканич та Гладкий.

У другому таймі той же Гладкий відзначився ще раз, а довершив розгром грузинської збірної Трусевич, який відзначився за хвилину після того, як вийшов на заміну.

Після цієї перемоги збірна України з 9 очками впевнено очолює свою відбіркову групу. Щоправда, наздогнати українців можуе збірна Данії у разі перемоги в сьогоднішній грі з командою Туреччини.

У складі української збірної у другому таймі вийшов на заміну гравець львівських “Карпат” Микола Іщенко.