ОСТАННІ НОВИНИ

Керівництво ТК “Міст” вимагатиме від прокуратури порушення кримінальної справи

|

З приводу другої пожежі на телекомпанії “Міст”, яка сталася в ніч на 26-те вересня, керівництво готуватиме заяву до обласної прокуратури, яку подадуть завтра після того, як остаточно підрахують збитки. Як повідомив директор ТК “Міст” Ігор Шумило, у прокурора вони проситимуть порушити кримінальну справу, зорганізувати експертизу обох пожеж і забезпечити охорону щитової. “Нас просять не драматизувати ситуацію” – зазначив Шумило.

Водночас він додає: “Якщо голки в кабелях – диверсія, а перший підпал ще можна було трактувати, як коротке замикання, то другий навіть пожежники трактували як підпал”. Хоча правоохоронці досі припускають можливість замикання електромережі.

Ігор Шумило нагадав, що З 18-го на 19-те вересня в кабелі, які несуть сигнали на підстанції, було професійно загнано кілька спеціально підготовлених шпильок, оскільки інші кабелі не було пошкоджено. 5-ий канал транслювали завдяки резервному кабелю. Водночас, було затоплено приміщення, воду довелося викачувати пожежникам. У ніч на 21-е вересня загорілося щитова внаслідок чого вигоріла практично вся станція і завдано збитків на десятки тисяч гривень. Три доби не було ні світла, ні води в цьому будинку, який, до речі, не газифіковано і мешканці користуються електроплитами. “Мешканці не мають води і світла, телекомпанія не може нормально працювати, а також банк і магазин” – наголосив він. Сьогодні вони організовуватимуть охорону власними силами, а вже завтра звернуться до прокурора.

“Наша ефірна апаратна пошкоджена настільки, що вести ефір звідси неможливо. Тому ми кілька днів ефір з Сихівської,8 не ведемо. Зараз це приміщення лише використовуємо як корпусне приміщення, проводимо відповідний ремонт” – зазначив пан Шумило. Щодо останьої пожежі, то, за його словами, збитки для ТК від неї не великі: “Обладнання не постраждало, бо його вже тут немає, постраждала лише ефірна апаратна, яка має вентиляційну шахту, її якраз відчистили після попередньої пожежі”.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...