ОСТАННІ НОВИНИ

Влада подякувала олімпійцям за вдалу презентацію Львівщини

|

Вчора, в День фізкультури та спорту, керівництво Львівської області в урочистій обстановці зустрілося зі спортивною елітою Львівщини, – повідомив Західну інформаційну корпорацію начальник управління спорту та фізичної культури Львівської ОДА Юрій Майборода.

На зустрічі були присутні усі львівські олімпійці Афін, за винятком борчині Ірини Мельник-Мерлені та лучника Дмитра Грачова.

Заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич нагородив почесними грамотами тренера Олімпійської чемпіонки Ірини Мельник-Мерлені Ігоря Духа, тренерів бронзового призера Олімпіади, лучника Дмитра Грачова подружжя Михайленків, чемпіонку Європи з самбо Надію Покору та інших представників спорту Львівщини.

У своїй промові пан Матолич висловив подяку усім олімпійцям за вдалу презентацію Львівщини в Афінах та зазначив, що цьогоріч львівські спортсмени здобули багато перемог. Зокрема, на Львівщини є 23 переможці та призери чемпіонатів світу та Європи, змагань найвищого рівня.

Від Львівської обласної ради спортсменів, тренерів та спортивних функціонерів поздоровив перший заступник голови облради Ігор Держко.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...