ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ викрило новий механізм контрабанди

|

Співробітники Управління СБУ у Львівській області спільно з митниками Галицької митниці в ході здійснення оперативно-розшукових заходів викрили новий механізм незаконного ввезення автотранспорту на територію України.

У червні цього року на митну територію України мешканцем Києва на підставі виданого йому доручення було завезено з Польщі два легкових автомобілі “Мерседес МL 320” та “Лексус RX 300” вартістю більше 600 тисяч гривень. У наданих перевізником документах зазначалось, що автомобілі ввезені в Європу із США і у якості спадщини від недавно померлих громадян Молдови передаються двом мешканцям Київської та Полтавської областей. Ці дані підтверджувалися відповідним нотаріальним свідоцтвом про право власності на спадщину, виданим у м.Кишиневі (Молдова). Враховуючи значну вартість автомобілів, а також те, що ця спадщина не оподатковується, правоохоронці вирішили провірити достовірність наданих для митного оформлення документів, повідомляє прес-служба УСБУ у Львівській області.

У ході перевірки та за сприяння молдавських правоохоронців з’ясувалося, що два жителі Модови справді померли, але ніякої спадщини на користь громадян України не залишали, а молдавський нотаріус ніколи не оформляв та не видавав свідоцтв на право власності.

Галицькою митницею порушена кримінальна справа за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст.201 КК України (Контрабанда).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...