“Карпати“ поступилися аутсайдеру - 0:3

|

Львівські „Карпати“ програли матч чемпіонату України кіровоградській „Зірці“ з розгромним рахунком 0:3. Ще в першому таймі Погорєлов та Кірілов двічі вразили ворота львів`ян, а на останні хвилині гри Фірсов довів рахунок до непристойного. Результат матчу тим більше прикрий, що „Зірці“ у цьому чемпіонаті уже нічого не світить – кіровоградці готуються до виступів у першій лізі. Схоже, що подібна доля уперше за весь час виступів команди в національному чемпіонаті чекає й на „Карпати“.

В останніх п`яти турах львів`янам потрібно стрибнути вище голови, аби зачепитися за місце у вищій лізі. На останньому засіданні ПФЛ „Карпатам“, до того ж погрожували зняти три очки за порушення регламенту.

Тішити може лише те, що один із основних суперників „Карпат“ у боротьбі за виживання – сімферопольська „Таврія“ – теж не надто поповнила свій очковий багаж, зігравши вдома 0:0 із „Чорноморцем“. Ще один із конкурентів – запорізький „Металург“ – у цьому турі гратиме у Києві з „Динамо“.