ОСТАННІ НОВИНИ

Світовий банк затвердив переможця тенедеру

Ратуша-ForUm

|

Переможцем тендеру на виконання робіт першої черги реалізації проекту поліпшення водопостачання та водовідведення у Львові, що його кредитує Світовий банк, затверджено датську фірму Per Aarslef A.S. Як повідомив сьогодні під час прес-конференції міський голова Любомир Буняк, Учора на його адресу надійшов лист від Світового банку, у якому зазначено, що ця структура не має зауважень до проведення тендеру і підтверджує його результати. Раніше СБ вважав, що міська рада не розглянула пропозицію китайської фірми, яка також подавала свої пропозиції на тендер і вони були найнижчими за вартістю робіт.

За словами Л. Буняка, йдеться про найбільші обсяги робіт з виконання цього проекту на загальну суму в 12 млн доларів. Протягом місця міська рада має підписати контракт з переможцем тендеру і тоді розпочинаються роботи. Водночас, міський голова Львова повідомив журналістам, що міська влада твердо стоїть на своїй позиції щодо зменшення коштів з операційних витрат на проведення презентаційних заходів та навчання. За його словами, переговори з цього приводу тривають.

Угода зі Світовим банком на поліпшення водопостачання та водовідведення передбачає надання кредиту на суму понад 20 млн доларів США терміном на 20 років.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...