ОСТАННІ НОВИНИ

Ігор Телішевський: «Лише законослухняні МАФи працюватимуть й надалі»

|

Депутат Львівської міської ради про майбутній пікет підприємців, які виступають проти свавілля міської влади на чолі з Андрієм Садовим та тиск на малий бізнесу Львові:

«Сьогодні, коли чимало людей опинилось фактично за межею виживання, особливо загострилась тема продовження дозволів для МАФІВ, адже для ряду львів’ян це фактично єдиний заробіток.

Працівники міської ради чимало маніпулювали цим питанням, дозволячи одним і забороняючи іншим. Створювали дивні списки, сформовані фактично «на коліні», де кількість підприємців, яким дозволяли працювати, коливалась від сесії до сесії. І от, як наслідок, маємо обурених підприємців, які готові ледь не штурмом брати сесійну залу Львівської міської ради, аби відстояти свій бізнес.

Я, разом з колегами-депутатами комісії архітектури, містобудування та охорони історичноі спадщини, доклали чимало зусиль для того, аби підпріємці, у яких все гаразд з документами, до чиїх МАФів немає зауважень щодо типових форм, скарг мешканців, могли й далі працювати без жодних проблем.

На черговій сесіі ЛМР буде запропоновано продовжити дозволи для усіх МАФів на два роки. Наголошую, де є скарги мешканців або продаж алкоголю в нічний час, ми будемо проти продовження договорів оренди.

За цей час, сподіваюсь, нам, спільно з працівниками міської ради, вдасться впорядкувати ситуацію з МАФами – всі законослухняні підприємці працюватимуть далі, а от з грубими порушниками – прощатимемось назавжди. Хочу запевнити усі зацікавленні сторони, що кожну ситуацію розглядатимемо індивідуально, на кожен об’єкт виїжджатимемо, рішення прийматимемо відкрито і не заангажовано.

P.S. Також на черговому пленарному засіданні ЛМР готові вислухати представників підприємців, як, я зрозумів, мали бажання донести свою позицію про підприємництво у Львові Андрію Івановичу особисто. Переконаний, що депутати з радістю нададуть таку можливість громаді, інтереси якої ми представляємо.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...