Валерій Середа: «У мене є багато питань до поліцейських, але це не означає, що прийшов Середа і завтра будуть всі звільнені»

|

Новий начальник ГУ НП у Львівській області Валерій середа про своє призначення та перші кроки на новій посаді:

середа

«Я був до цього готовий, бо розмови про перехід на цю посаду зі мною велись  вже більше року. Однією із умов моїх було подальша кар’єра Дмитра Загарії.

Протягом останнього тижня зі мною розмов про моє призначення не відбувалося. Перша розмова з міністром відбулась сьогодні…Я не ініціював своє призначення. Він сказав, що потрібно, аби я пішов на цю посаду.

Я не хочу робити необдуманих кроків, хочу вивчити ситуацію зсередини. Кадрові проблеми досить серйозні, як фізична відсутність працівників, так десь і є питання до професіоналізму деяких працівників, у тому числі серед керівних кадрів. Але це не означає, що прийшов Середа і завтра будуть всі звільнені… Без допомоги громади і ЗМІ мені буде важко розібратись.

По-перше, треба набрати людей. Тут має бути допомога громадськості. Фабрики робокопів в Україні  і світі ніде немає, і з космосу до нас ніхто не прилетить. Тут треба буде спільно відсіювати, перебирати. Була проведена атестація, що дала часткові зрушення у кадровій політиці, але ми бачимо, що не зовсім. Навіть на Львівщині маємо прикрі факти, що працівники поліції були затримані за прямі злочинні дії, і це не кінець».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...