Ольга Данчук: «Я вважаю, що треба знімати Садового і робити перевибори»

|

данчук

Автор петиції Президенту України про створення громадських рад при міській раді Львова та про позачергові вибори голови міста активістка Ольга Данчук про те,  чому вона вирішила звернутись до Президента:

«Це не є таємницею, що проти міської ради постійно виникають якісь певні новини, які свідчать про те, що  кожен департамент живе своїм життям так само, як і виконком, так само, як і міський голова. І не завжди ті речі, які вирішуються, пропонуються до уваги громаді. У нас  кожен департамент собі щось придумає, щось узаконює, веде якісь ухвали, постанови, а потім громада з тим бореться. Я вважаю, що боротися потрібно з першопричинами цих  ситуацій. Єдиним ефективним методом боротьби з першопричинами є саме  створення громадської ради при кожному департаменті, при виконкомі та особисто при міському голові.

У справах громадської діяльності я є абсолютно аполітичною. Тому ні з якою політичною партією моя петиція абсолютно не пов’язана. Я вважаю, що, по-перше, треба знімати Садового – робити перевибори виключно демократичним шляхом.  Я не є прихильником політичної партії «Опозиційний блок» і взагалі вважаю, що «Партія регіонів» як така і всі її сателіти мають вмерти, як і «Наш край» та решта. Втім, якщо їхні юристи написали такий законопроект, то будемо користуватися їхньою інтелектуальною власністю. Тут політична приналежність абсолютно ніякого стосунку не має.

Нагадаємо, що на сайті Президента України з’явилась петиція про перевибори мера у Львові та створення громадських рад при ЛМР.

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Пані Оля ви впевненні в тому , що на перевиборах львівяни оберуть іншого голову міськ ради і він буде кращий за Садового ? На перевибори необхідні значні бюджетні кошти які можна вкласти в інші проблеми Львова . Можливо ваша партія профінансує ці вибори , щоб не обкрадати міський бюджет .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...