Наталія Шелестак: «Ми категорично проти того, щоб будь-які дійства у Львові відбувалися під егідою окупанта»

|

11150167_1575793982690580_4643725785258348135_nГромадська активістка, волонтер, координатор ГО «Варта 700» про проведення у Львові Alfa Jazz Fest

«Ми не можемо мовчки проковтнути те, що у Львові проводиться такий гучний фестиваль, як Alfa Jazz Fest – під патронатом окупанта. Відтак громадські активісти об’єднуються, аби заявити про наш протест. Наша місцева влада мала б прислухатися до голосу громади, адже минулого року ще просили не проводити подібних гучних шоу, де головним спонсором виступає російський банк. Та ні. Війна триває. Ми воюємо з Росією, наші хлопці гинуть, а міський голова Андрій Садовий, немов зачарований цим джазовим фестивалем…

Наголошую, що ніхто з нас не є проти джазу, як це нам намагаються закидати деякі розумники. Але ми категорично проти того, щоб будь-які дійства у Львові відбувалися під егідою окупанта.

Дивно, коли Європа приймає санкції проти Росії, а в центрі Львова, Бандерштату, маємо фестиваль, де вільно рекламується російський банк. Обурює й те, що наша місцева влада ще й підтримує таку пропаганду російського бізнесу. Відтак тут і вільно себе почувають представники окупантів – у центрі міста не Альфа-банк, але й ВТБ, Сбербанк России та низка інших структур. Це дивує та обурює.

Відомо, що Альфа-банк – один з найбільших платників податку в Росії, котра,за ці кошти, постачає зброю на схід. І таким чином, тут слухаючи джаз, Львів сприяє вбивству наших хлопців.

Це, як плювок в обличчя хлопцям, котрі воюють за нашу землю. Знаю думку вояків з АТО, бо часто там буваю, як волонтер. Ми там не бачили жодного, хто б толерував проведення Альфа-джазу. Вони відверто говорять, що образливо, коли у Львові забавляється москаль у той час, як вони під кулями ворогів ризикують життями.

Невже для проведення джазового фестивалю не знайшлося українських спонсорів? Якщо ж ні, то, переконана, що кожен свідомий українець, яким би він поціновувачем джазу не був, має виступити проти присутності російського окупанта у Львові».

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...