Віктор Бронюк: «Ми всі хочемо, щоб закінчилася та дурна війна»

|

Віктор Бронюк (<a href=Львівський портал)" width="590" height="400" srcset="https://portal.lviv.ua/wp-content/uploads/2015/05/DSC_11121.jpg 590w, https://portal.lviv.ua/wp-content/uploads/2015/05/DSC_11121-300x203.jpg 300w" sizes="(max-width: 590px) 100vw, 590px" />

Лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк про події на Сході України:

«Коли ми давали концерти на сході та на півдні України, то неодноразово заїжджали на бази, де є можливість зібратися військовослужбовцям. Привозили хлопцям гостинців і давали невеличкі концерти. Також спілкувалися з ними, бо це насправді зараз дуже потрібно.

Там, на передовій, хлопці часто питають коли то все закінчиться, і що насправді відбувається, тому що вони там трохи обмежені в інформації.

Насправді всі ми сьогодні хочемо, щоб закінчилася та дурна війна і щоб ми більше говорили про те, що нас об’єднує, а не про те, що нас розділяє.

На жаль, може це трохи незручна правда, але її в принципі всі знають.Теперішня війна для когось стала вигідною, бо зараз можна багато чого списати. Але будь яка війна закінчується, закінчиться і ця. Саме тому ми сьогодні маємо більше говорити про мир, більше говорити про те, як ми будемо жити після війни».

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...