Микола Савельєв: «Зривання дитячих малюнків зі стін у палатах госпіталю це звичайне нічим не закамуфльоване скотство»

|

Відомий львівський журналіст та волонтер про байдужих та бюрократичних керівників Львівського військового госпіталю, які заборонили розвішувати у палатах дитячі малюнки, принесені пораненим військовим для підняття морального духу. Цитату подаємо без змін, тож обережно нецензурна лексика.

«Відвідав пораненого зятя в госпіталі на Личаківській. Приніс з собою джентльменський набір чаї – води – цукри, листи воїнам АТО від дітей і дві стилізовані листівки-побажання, одна четвертого, друга третього формату. Посиділи хвилин 15, прикріпили скотчем ці листівки на голу стіну палати і раптом зайшла молоденька дівчинка – медсестра, яка заявила про категоричну ЗАБОРОНУ розвішувати ПОДІБНЕ на стіни?! Бо потім скотч залишає на собі дрібненькі шматочки штукатурки, а на стіні залишаються мікроскопічні плямки?!

Ми з донькою категорично відмовилися. Після цього медсестра почала методично відривати кінці плаката від КАФЕЛЬНОЇ ПЛИТКИ. З плакату відірвався ангелик і впав на підлогу. Усі поранені в палаті просто на якусь мить заклякли: «ЩО Ж ВИ РОБИТЕ?!!!!!» За пів хвилини з усім було покінчено…По кутках стояла лише гробова тиша.

Панове бюрократи – медкерівники! Я не маю претензій до медсестри – вона у цій історії крайня. А до вас маю одне питання: ВИ – ОХУ…ЛИ?!! Я пригадую як мої однолітки 50-річні дядьки з 80-ї аеромобільної на Луганській ТЕС в Щасті не могли стримати потоків сліз, розглядаючи дитячі закарлючки: «Повертайся живим!» та листочок з інтернату з наївним: «У мене нема тата і мами і я хочу, солдатику, щоб ти нас усіх оборонив замість мого татка і повернувся до своїх діток». Мій товариш, Ромчик Онишкевич, може це підтвердити. І я плакав разом з ними. І тепер – зірвати листки, які дають цим людям ВІРУ В ТЕ, що їх знівечено і скалічено НЕ ДАРЕМНО!!! ВІЙНА ВЖЕ ЗАКІНЧИЛАСЯ і вони знову стають нікому не потрібні?!!! А саме так, вельмишановні, на жаль, і виглядає!!!

Кажете антисанітарія і на малюнки лягає пилюка? А ви заглядали під тумбочки? Я – заглядав. Там у два пальці пилу. А хто з вас давав вказівку перед приїздом високого начальства заклеїти скотчем роздертий лінолеум на якому послизнувся і впав одноногий Андрій, який поки що від держави крім ордену «За мужність» нічого не отримав?!!!!! Ви коли не-будь змінитесь?!! Ви станете людьми?!! Чи вам далі по хєр?!! Не потрібно видавати власну байдужість, бюрократизм і формалізм за таку необхідну для справжнього медика жорстокість! Чи оця галіма показуха важливіша для вас від душевного стану людей, котрі поки що окрім війни ні про що інше говорити не в стані?!! Як сказав боєць «Айдару» Сашко Косолапов, який зараз в реабілітації: «Це звичайне нічим не закамуфльоване СКОТСТВО!»

До речі, вже два дні в цю палату не заходив ЖОДЕН ВОЛОНТЕР. ВІЙНА ЗАКІНЧИЛАСЯ, панове?… Для цікавих: на зірваному медсестрою плакаті з картою нашої держави і білими ангелятками було величезними літерами виведено: «Україна – понад усе!!!».

Фото: Євген Кравс

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...