Діти Добротвора вчаться бути справжніми художниками

Вероніка РОЙ, Львівський портал

|

Художня студія «Олівець» в селищі Добротвір в рамках проекту  енергетичної компанії ДТЕК «Місто своїми руками» виграла міні-грант на отримання нового художнього приладдя. Це дало можливість викладачу школи закупити мольберти та  навчати діток справжньому художньому мистецтву.

foto1

Керівник  художньої студії «Олівець» Володимир Сикута, вважає, що програма  компанії ДТЕК «Місто своїми руками» дала можливість закупити вкрай необхідне обладнання для художньої студії і це  дасть можливість діткам розвивати талант художника.

«У нашій студії зараз навчається 30 дітей різного віку від 6 до 16 років. В нас була необхідність у створенні такої студії. Тому, коли я  дізнався про проект  компанії ДТЕК «Місто своїми руками» я дуже зрадів та вирішив взяти в ньому учать. Склав бізнес-план, і нам дуже пощастило, оскільки ми виграли міні-грант, і змогли закупити достатньо художнього інвентарю. Це були  15 мольбертів, планшети для прикріплення аркушів паперу та спеціальні розетки, які необхідні для вивчення світлотіней. Тепер діти дуже щасливі та інколи навіть сперечаються за місце працювати за мольбертами. Я думаю, що завдяки тому, що мають, де вчитися і на чому можуть відкрити свій художній талант ще з маленького віку. Дуже вдячний компанії ДТЕК, яка організовує такі проекти, адже вона дозволяє планам втілюватись в життя. Такі проекти це хороша підтримка міста, тому що кошти вкладаються в різні напрямки, які приносять користь місту. Зокрема, в моєму випадку дають змогу дітям художньо розвиватися»,- розповів він.

foto4

За словами учениці художньої школи Анастасії, школа дає академічні навики, які можуть допомогти при вступі в університет.

«Я ходжу сюди вже три роки.  Малювати я надзвичайно люблю, оскільки це те, що дозволяє розвиватися. Мене тут дійсно багато навчають  та викладач надзвичайно добре все розказує та вміє зацікавити нас. А ще коли тут  з’явилися нові мольберти я взагалі стала відчувати себе справжнім художником. Я тут навчилася будувати малюнок, тепер знаю, як почати та як правильно його закінчити. Зараз я навчаюся в 11 класі та цього року буду вступати до університету, мабуть на якусь художню спеціальність. А наша студія дала мені академічні навики, які є дуже важливим для мого майбутнього вступу в університет. Також я б хотіла відзначити, що тут нас навчають малювати олійними фарбами, що не у всіх художніх школах можуть навчити», – розповіла вона.

foto5

Як розповідає 10-річний Сергійко, він полюбив малювати, коли прийшов в художню студію «Олівець».

«Мені дуже подобається сюди ходити, бо я дуже люблю малювати. Це можна сказати моє хобі. Я колись не дуже багато малював та коли прийшов сюди зрозумів, що це моє. І в майбутньому я дуже хочу стати художником»,- розказав він.

foto3

Компанія ДТЕК співпрацює з селищем Добротвір ще з 2011 року в рамках стратегії Соціального партнерства, адже тут знаходиться ДТЕК Добротвірська ТЕС. Проект «Місто своїми руками» є одним з найбільш улюблених проектів для громади Добротвора. У 2016 році на участь у проекті міні-грантів було подано 26 заявок, серед них обрано 12 переможців. А компанія ДТЕК виділила 253 тисячі гривень на втілення цих проектів в Добротворі та ще 250 тисяч на проекти в Кам’янко-бузькому районі.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...