Greenville: зелені квадратні метри житла завжди в наявності!

|

green

Хочемо познайомити вас з інвестиційним фондом Greenville. Його діяльність спрямована на реалізацію «зелених проектів» у сфері містобудування. Поряд з інвестуванням у будівництво житла та комерційних об’єктів Greenville вкладає кошти та бере безпосередню участь в озелененні населених пунктів, розширенні площ трав’яних газонів, відбудові парків і скверів, алей, очищенні водойм тощо.

Втілюючи проекти, представники фонду ретельно дбають, щоб використовувалися тільки сучасні екологічно безпечні матеріали та відповідне обладнання. Основне завдання, звісно ж, – реалізація заходів, спрямованих на збереження природних ресурсів і створення комфортних умов для проживання людей. Така позиція зумовлює не тільки високу якість збудованих об’єктів, комфортне проживання мешканців, забезпечення ощадливого використання споживаних ресурсів, а й демонструє відповідальність перед наступними поколіннями.

Окремо варто згадати про житловий квартал «Добра оселя», який вже став добре відомим і серед львів’ян, і серед мешканців інших міст. Розташований у серці Львова, він має низку переваг, зокрема пропонує своїм мешканцям європейський стиль життя: проживання в екологічно чистому будинку із поєднанням сучасної архітектури та новітніх стандартів будівництва, зручною транспортною розв`язкою, вдалою інфраструктурою (поблизу – школи, дитячі садочки, аквапарк). Ще одна перевага – з вікон новобудови можна споглядати незабутні краєвиди міста.

Квартал передбачає будівництво понад півтори тисячі квартир. Передбачено все для комфортного і затишного проживання: облаштована зелена територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням, дитячий та спортивний майданчики, паркінг з охороною, забезпечення резервного живлення освітлення та ліфтів, застосування енергоощадних «зелених» технологій (LED-освітлення, частотне регулювання двигунів, автоматичне керування освітленням) тощо.

Насамкінець, фонд Greenville вітає з Днем будівельника забудовників, працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, а також майбутніх мешканців будинків. Щиро зичимо першим професійних успіхів і постійного зростання, другим – затишку і миру в оселях!

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...